Windecor markamız Kestel sanayi bölgesinde ev tekstili konusunda üretim yapmak üzerine kurulmuştur.

Markamız tekstil sektöründe geçmişten bugüne köklü bir geleneğe sahiptir. Bu mesleğin temeli dokumanın doğduğu yer olan Denizli/Babadağ'dır.

  • Sınırsız bir azim ve gayretle geniş ürün yelpazesini dünya piyasalarına sunmanın ve dünya insanının zevkine hitap etmenin mutluluğunu yaşamaktadır.
  • Firmamız ilke olarak daima ürünlerin kaliteli olmasını, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.
  • Düz ve buzlu tül, brodeli perde, tafta, organza, fantezi tül, crushlı tül ve kornelli tül üretiminde bulunan fabrikamız yıllık 3.000.000 metre kapasitesinde üretim yapmaktadır.

Sürekli yatırımı hedefleyen ve makine parkını en son teknoloji ile yenileyen firmamız kapasitesini arttırması açısından yeni makinalar getirmekte, üretim çeşitliliğini ve kalitesini sürekli arttırmaktadır.

Firmamız ilke olarak daima ürünlerin kaliteli olmasını, müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Bu konuda genç ve dinamik bir yönetim kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Aksakal tekstil yakalamış olduğu çizgiyi sürdürebilmek için bünyesinde kurmuş olduğu AR-GE departmanında sürekli yeni mamül ve desen tasarımları yapmaktadır. Ayrıca ihracata yönelik satışlarında deneyimli ve bilgili pazarlama kadrosu ile 5 kıtada 40'dan fazla ülkeye ürünlerini satmaktadır.